Grįžti

Vaikų žaidimų aikštelė Vaižganto krašte

-Nerodoma-  •  2023-10-16  •  BALSUOK  • 

Idėjos kodas: 28

Aprašymas:

Asociacijos „Vaižganto krašto bendruomenė“ veiklos vietovėje, didžiausiame Vaitkūnų kaime, įrengti aktyvaus laisvalaikio, užimtumo,  saugią, viešai prieinamą, žaidimų aikštelę, kurios aplinka taptų įvairių amžiaus grupių žmonėms tinkama oriai praleisti savo laisvalaikį, sutelktų savanorystei ją tvarkant, prižiūrint.

 

Šiuolaikiška ir saugi, sertifikuota, profesionaliai, tinkamoje vietoje įrengta  žaidimų aikštelė didins vietos gyventojų ir į vietovę atvykstančių pasitenkinimą gyvenamąja ar lankoma vietove, sumažins nusivylimo, apleistumo jausmą, išspręs saugaus, kokybiško, aktyvaus laisvalaikio praleidimo problemą, pozityviai nuteiks visus gyventojus, pagerins gyvenimo kokybę kaimiškoje vietovėje, bus puikiu sektinu sėkmės pavyzdžiu kitoms rajono kaimų bendruomenėms.   

 

Įrengus vaikų žaidimų aikštelę, ja naudotis galės ne tik čia gyvenantys vaikai ir paaugliai, bet ir visi atvykstantys paviešėti, vasaroti, taip pat keliaujantys. Tai būtų pirmas atvejis, kai šioje kaimiškoje, atokiai miesto esančioje vietovėje, būtų sukuriama vieša erdvė tinkama vaikų, paauglių ir visų amžiaus grupių žmonėms. Taigi bus sudaryta galimybė saugiai, aktyviai veiklai, judrumui, sveikam gyvenimo būdui, estetinio skonio formavimui skatinti.  Taip pat tinkamai išnaudotas tuščias sklypas, naudingai pritaikyta veiklai vieta.

 

Žaidimų aikštelės  kompleksas ir jo aplinka būtų puiki galimybė ir pagyvenusiems žmonėms saugiai, prasmingai praleisti laiką su anūkais, tarpusavyje pabendrauti, kuriant kartų ryšį – puikus dar vienos – socialinės atskirties – problemos sprendimo būdas, kuriant visoms kartoms palankią aplinką, skatinant fizinį aktyvumą vaikams, o visiems - moralinį pasitenkinimą, tarpusavio ryšio poreikio tenkinimą, savanorystės skatinimą, didėjantį pasididžiavimą savo artimiausia gyvenamąja aplinka, ugdant pagarbų visuomeninio turto tausojimą, jaunoms šeimoms, planuojantiems jas kurti ar įsigyti nekilnojamojo turto - ateities siejimą su vietove.

 

Preliminari projekto idėjos sąmata 10.000 eurų


Siekiami rezultatai:

Vieta: Vaitkūnų k., Svėdasų sen.


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti
    Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Privatumo politika