Grįžti

Vaikų žaidimų aikštelė

-Nerodoma-  •  2023-10-16  •  BALSUOK  • 

Idėjos kodas: 27

Aprašymas:

Svėdasų miestelyje ir seniūnijoje nėra viešų vaikų žaidimo aikštelių. 2021 metų sausio mėnesį vykdytos Svėdasų seniūnaitijos gyventojų apklausos anketavimo metu 3,75  proc. (58 vnt)  respondentų tai nurodė kaip problemą. Gėlynų kokybė, suoliukų stygius, autobusų sustojimo vietos ir  kitos problemos nesusirinko tiek dėmesio.      

SVĖDASAI - JUDRIAUSIA RAJONO SANKRYŽA. VAIKŲ ŽAIDIMO AIKŠTELĖ SAVIEMS IR VIEŠINTIEMS 

Vaikų žaidimo aikštelė būtų patogi važiuojantiems pro Svėdasus, atvykusiems apsipirkti, į biblioteką, ambulatoriją, seniūniją, bažnyčią, pasiimti pašto siuntų, ar pasinaudoti universalaus bankomato paslaugomis. Visos paminėtos įstaigos ir paslaugos skirtos platesniam gyventojų ratui, nei Svėdasų seniūnija. Kitas artimiausias bankomatas ar paštomatas yra tik Anykščiuose, Utenoje, Rokiškyje ar Kupiškyje ( mažiausiai 25 km.). Vieta parinkta atsižvelgiant į privalomus reikalavimus – virš 10 m. nuo gatvių ir automobilių sustojimo aikštelių. Vieta patogi nes netoliese yra automobilių stovėjimo aikštelės, stovai dviračiams, autobusų sustojimo vieta.      

      Vertinant komercinius pasiūlymus atsižvelgta į tai, kad reiktų įrengti privalomą apsauginę dangą. Pasirenkama pigiausia ir mažiausiai vizualiai pastebima guminių kilimėlių danga, kuriai nereikia ruošti pagrindų. Tai, kad naudojant tokią danga yra apribojimas galimo kritimo aukščiui ( iki 3 m.), atitinka parinktos vietos specifiką, nes nebus uždengiami kultūros centro langai.     

      Elementai turi atitikti standartus ir būti patikimi ( iš HDPE, antivandaliniai ).

Svėdasų ir aplinkinių kaimų vaikams bus sudarytos sąlygos saugiai pažaisti. Bus sprendžiama vaikų užimtumo problema.  Anykščių ir kitų rajonų gyventojams atsiras papildoma priežastis sustoti Svėdasuose, paviešėti ir artimiau susipažinti su Svėdasų miesteliu, apsipirkti, tai didins prekybininkų prekybos apimtis, skatins gausesnį prekių asortimentą.  Padidės Svėdasų miestelio reprezentatyvumas.

    

Preliminari projekto idėjos sąmata 10.000 eurų.

 

 


Siekiami rezultatai:

Vieta: J.T- Vaižganto g. 16, Svėdasų mstl.


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti
Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Privatumo politika