Grįžti

Poilsio diskusijų erdvė jaunuoliams „Siūlau, prisidedu, keičiu...

-Nerodoma-  •  2023-10-16  •  BALSUOK  • 

Idėjos kodas: 22

Aprašymas:

Ažuožerių kaimo bendruomenė projektinėmis lėšomis ir savo bendruomenės narių prisidėtomis lėšomis bei savanorišku darbu yra įsirengusi vaikų žaidimų aikštelę patiems mažiausiems gyventojams, t. y. vaikučiams iki 6-7 metų. Tačiau visai neturi jokios poilsio erdvės jaunuoliams. Projekto tikslas – įkūrus patrauklią erdvę, pritraukti kuo daugiau Ažuožeriuose ir aplinkiniuose kaimuose gyvenančių jaunuolių į savo aplinkos puoselėjimą, kūrimą, keitimą. Pačiuose Ažuožeriuose gyvena 42 mokyklinio amžiaus vaikai, yra Jakūbavos šeimyna, bendruomeniniai vaikų globos namai (šeimynos ir globos namų vaikai aktyviai naudojasi bendruomenės erdvėmis – krepšinio aikštele, lauko treniruokliais ir kt.), yra apie 23 jaunuolius nuo 18 iki 29 metų, kurie vis dažniau teikia vienokius ar kitokius pasiūlymus dėl gyvenvietės aplinkos, savo poreikių bei yra išreiškę poreikį dalyvauti ir prisidėti prie bendruomenės iniciatyvų įgyvendinimo. Todėl įrengta patraukli poilsio-diskusijų erdvė prie bendruomenės pastato prisidės prie didesnio jaunuolių įtraukimo į aplinkų puoselėjimą, kūrimą, prie pilietiškumo, lojalumo savo bendruomenei ugdymo, bus naudojama paskaitoms, seminarams.

Būtų įrengta poilsio-diskusijų erdvė su lauko pavėsine (su baldais – stalas, suolai), dvejomis lauko sūpynėmis, kurių vienos iš jų su sūpynėmis gandralizdžiu.

Apklausus bendruomenės narius nustatytas poreikis turėti 12 vietų lauko pavėsinę bei sėdimas lauko sūpynes. Kitais metais numatoma poilsio-diskusijų erdvę pildyti (hamakais, šachmatų, šaškių stalu ir kt.).

Poilsio-diskusijų erdvė būtų aktyviai naudojama visų bendruomenės narių – laisvalaikiui, poilsiui, pasitarimams, aptarimams, mokymams, seminarams ir kt.

3. Preliminari projekto idėjos sąmata

Išlaidų pavadinimas

Planuojama išlaidų suma, Eur

Išlaidų pagrindimas

12-os vietų 4mx5m lauko pavėsinė su baldais

3.800

Komercinis pasiūlymas PS Nr. 292

Lauko sūpynės, 2 vnt

800

Komercinis pasiūlymas PS Nr. 292

Sūpynės gandralizdis

75

https://pliuskis.lt/products/sodo-supynes-gandralizdis-ecotoys

darbai

900

Komercinis pasiūlymas PS Nr. 292

Iš viso

5.575

 

 

 


Siekiami rezultatai:

Vieta: Ežero g. 1, Ažuožeriai


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
    Etapai nenustatyti
    Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Privatumo politika